Heim Jaroslav (Praha 1889)
Milicionářka před branou Poličských strojíren, signováno a datováno vlevo dole J. Heim 1951, olej/plátno, 100 x 81 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Heim Jaroslav (Praha 1889)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |